was successfully added to your cart.

Cart

Brangūs Draugai!

Savo kūno balansavimasGyvenimas bėga greitai. Mes pradėjome dirbti naujose šalyse: Anglijoje, Lietuvoje. Pastoviai keičiamės. Keičiame įpročius, keičiame santykius su maistu. Atradinėjame galimybes naudoti maistą kaip vaistus. Rain sėklomis pagrįsti maisto papildai pasitaikė mano kelyje. Mes esame sužavėti pokyčiais mūsų kūnuose nuo tada kai pradėjome naudoti Rain. Vis daugiau ir daugiau žmonių aplink mus pradėjo taip pat naudoti Rain ir jie taip pat patiria valymą, kūno optimizavimą ir jie gauna daugiau energijos. Apsilankykite mūsų pagrindiniame puslapyje norėdami gauti daugiau informacijos apie savo gyvenimo stiliaus keitimą šiandien su Rain.

 

Gyvenimo centras

Vis daugiau ir daugiau žmonių iš viso pasaulio aplanko mūsų centrą. Žmonės su visiškai skirtingomis biografijomis ir penkiomis katėmis gyvena kartu. Išgyvendmi ir paleisdami tai kas iškyla. Mūsų gyvenimo centras yra centras didelių transformacijų. Šeimos kartu nori apsistoti mūsų centre. Šiuo metu mes ieškome didesnio pastato su daug gamtos, tylos ir vietos susibūrimams ir kūrybiškumui.

Sąmoningumas mokyklose

Mes progresuojame skleisdami supratimą apie sąmoningumą ir aktyvumo ir dėmesio sutrikimą tėvams ir mokyklose. Mes turime atvejį su mokyklos sistemos pakeitimu. Mokytoja, dalyvaujanti sistemos keitime, buvo be galo šokiruota supratusi kad jos mokiniai nebeturi svajonių.Vaikai atsivėrė. Mes išsaugojome vaikų gyvenimus. Mokiniai ir mokytojai pagilino tarpusavio santykius. Rūpinamės, kad vaikai išdrįstų vėl svajoti. Vaikai prašo daugiau tokių pamokų.

Turkija

Šiais metais, mes aplankėme Turkiją du kart. Liepos mėnesį, likus dviems dienoms iki mūsų atvykimo, penktadienio vakarą mes gavome daug žinučių iš žmonių, sunerimusių padėtimi Turkijoje. Mes įsijungėme televiziją ir sunkiai galėjome patikėti kas darėsi Turkijoje. Vyko perversmas ir daug žmonių žuvo arba buvo sužeisti. Oro uostai Turkijoje buvo iškart uždaryti. Mes nebuvome tikri ar galėsime vykti į Turkiją sekmadienį. Mes iš karto nusprendėme, kad jeigu mums pavyks nuskristi į Turkiją, mes nuvyktume į Stambulą ir nesvarbu ką medija mums rodė. Svarbu, kad mes būtumėm ten dėl turkų. Sekmadienį daug skrydžių buvo atšaukta, bet mūsų skrydis įvyko. Mes kaip visada apsistojome Taksim aikšėje kur vyko visos demonstracijos. Mes netgi turėjome snaiperius ant mūsų pastato stogo. Mes jautėmes saugiai ir buvome tiesiog laimingi galėdami pamatyti savo draugus vėl. Mes vos atpažinome kai kuriuos žmones. Jie visiškai pasikeitė.

Jakubas ir aš galime dirbti visur. Kartais mes pradedame dirbti tiesiog gatvėje spontaniškai. Šį kartą Dina pasiūlė padaryti Balance-Recovery akimirkas valtyje Bosfore esant pilnačiai. Padirbti su valančia vandenyno jėga ir pilnatimi. Taigi mes tai padarėme. Jakubas ir aš jautėmės kaip balerinos, kad išlaikytumėm balansą valtyje kuri riedėjo per bangas. Tai buvo labai stipri patirtis su vandenyno vandens valymu, pilnatimi ir moteriškąja dalimi. Aš kviečiu visus žmones Turkijoje būti ten kitą kartą. Tai yra nuostabi patirtis.

Praha

Jau metų metus mes lankomės Prahoje 5-6 kart per metus. Ryšys su mūsų artimais draugais Prahoje darosi vis artimesnis ir artimesnis. Mes būsime ten gruodį dar kartą.

Lietuva

Rugsėjį mes pirmą kartą lankėmės Lietuvoje. Marijus ir Birutė mus šiltai pasitiko Kaune. Lietuvos žmonės labai palietė mūsų širdis. Žmonės atsivėrė patys labai greitai. Mes norėjome pasilikti 8 dienas bet likome dar 2 dienas ilgiau, kad galėtume padirbėti daugiau su lietuviais, nes buvo daugiau žmonių kurie prašė privačių sesijų o viskas buvo pilnai užsakyta. Mes turėjome septynias privačias sesijas per dieną. Balance-Recovery akimirkos buvo gražiame pastate su daug langų. Jauniausiam dalyviui buvo 6 mėnesiai , o seniausiam beveik 80 metų. Savaitgalis prabėgo iš kart labai giliai. Mes juokėmės, verkėme ir šokome kartu. Mes šventėme gyvenimą. Dideli pokyčiai įvyko su visais. Tai buvo mūsų pirmas apsilankymas ir ten buvo ir taip daugiau negu 85 žmonės. Buvo labai daug jaudulio ir susidomėjimo darbu. Kai kurie žmonės iš karto nusprendė, kad jie nori patirti daugiau darbo ir kad aplankys mus Vokietijoje. Vienas žmogus nusprendė pasilikti ilgesniam laikui mūsų centre. Mes labai laukiame mūsų sekančio apsilankymo Kaune sausį.

Visur vaikai prašo savo tėvų ar jie gali susitikti su mumis. Vaikai yra labai laukiami Balance-Recovery akimirkose ir privačiose sesijose. Šiais metais mes palaikome kelias nieščias moteris ir jų šeimas. Taip pat ir per Skype, mes palaikome šias šeimas su pokyčiais šeimoje po naujagimio gimimo.

Londonas

Mums patiko aplankyti gražujį Londoną ir ten buvo daug staigmenų. Savaitgalis ir privačios sesijos prabėgo labai giliai akirmirksniu. Ne tik dalyviai pasikeitė, bet ir žmonės centre Vokietijoje buvo sužavėti mūsų pokyčiais. Mes laukiame apsilankyti Londone kitais metais vėl.

Mes laukiame sutikti tave viename iš ateinančių Balance-Recovery Savęs Gydymo Akimirkose.

Dėl daugiau informacijos spauskite čia.

Su Meile, Tegu Dievas Laimina Tave,
Balance-Recovery Komanda

Jakub Endrýs

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

EnglishGermanDutchCzechUSA